ATLETICKÉ HŘIŠTĚ DANY ZÁTOPKOVÉ ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Hřiště na Letenské ulici již je osvětleno

29.8.2017

 

Obrázek

Na nedávno otevřeném víceúčelovém sportovním hřiště na ulici Letenská v Rožnově pod Radhoštěm již funguje osvětlení. Hřiště tak lze během srpna a září využívat až do konce otevírací doby, tj. do 21.00 hodin.

 

Víceúčelové sportovní hřiště na ulici Letenská v Rožnově pod Radhoštěm se otevřelo veřejnosti ve čtvrtek 10. srpna. Tři plochy na míčové hry a sportovní ovály slouží až do konce září zdarma denně od 7,00 do 21,00 hodin .

Veřejnosti jsou k dispozici tři plochy na míčové hry (basketbal, házenou, volejbal, tenis, malou kopanou, badminton), dále asfaltový ovál na in-line brusle a tartanový ovál na běhy. K dispozici je elektronický rezervační systém, pomocí kterého si zájemci mohou blokovat sportoviště na míčové hry. Ostatní sportoviště budou přístupné bez potřeby rezervace. Rezervační systém je ve zkušebním provozu.

Veřejnost má k dispozici sociální zařízení a také pitnou vodu. Dozor na hřišti má pověřený správce, který bude zapůjčovat vybavení pro míčové hry a bude dohlížet na dodržování provozního řádu hřiště. 

UŽIVATELSKÝ ÚČET


REZERVACE SPORTOVIŠŤ

Atletické hřiště Dany Zátopkové