ATLETICKÉ HŘIŠTĚ DANY ZÁTOPKOVÉ ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Atletické hřiště Dany Zátopkové bude při rezervaci částečně zpoplatněno

16.10.2018

ObrázekVyužití Atletického hřiště Dany Zátopkové bude částečně zpoplatněno. Kurty na míčové sporty budou v případě rezervace hřiště nově k dispozici za poplatek sto korun na hodinu. Netýká se to dětí a dalších zájemců, kteří si s balonem přijdou zahrát bez rezervace kurtů. Ostatní části hřiště zůstávají pro sportovce bezplatné.

Město Rožnov pod Radhoštěm otevřelo v srpnu 2017 nové víceúčelové sportovní hřiště na ulici Letenská – Atletické hřiště Dany Zátopkové (dále také jen „hřiště“). Rada města aktuálně schválila nový provozní řád, kterým částečně zpoplatňuje využití některých částí hřiště nebo celodenní užívání jednotlivých hřišť či celého areálu.
Nově budou zpoplatněna tzv. vnitřní hřiště na míčové sporty, tedy tři hřiště na basketbal, volejbal, badminton, nohejbal, házená, tenis a malá kopaná. „A to pouze v případě, že si na hřiště půjdou zahrát organizované skupiny nebo zájemci při použití rezervačního systému, kterým si takto garantují dobu využití hřiště pro sebe. V případě, že si na hřiště půjde zakopat tatínek s dítětem nebo zájemci, kteří nebudou využívat garantovanou dobu a rezervační systém, tak hrají samozřejmě zadarmo,“ uvedl starosta Rožnova Radim Holiš. Zájemci, kteří si ale chtějí hřiště rezervovat s předstihem pro sebe, si musí daný kurt předem rezervovat prostřednictvím elektronického rezervačního systému, který je k dispozici na webu sportoviště na adrese sportoviste.roznov.cz, případně e-mailu: sportoviste@roznov.cz  nebo osobně u správce ve sportovním areálu. „Částka je stanovena na 100,- Kč/hodina. Při celodenním užívání jednotlivých hřišť pak 100,- Kč x počet hodin, případně x počet užívaných hřišť. Při celodenním užívání se navíc vybírá vratná kauce ve výši pět tisíc korun. Kauce slouží k pokrytí případných škod na zařízení či nářadí vzniklých při celodenním užívání,“ uvedla vedoucí odboru správy majetku MěÚ Rožnov Michaela Hanzl.
Ostatní zařízení areálu (atletické sektory, běžecký ovál, in-line dráha, workoutová sestava)je možné využívat bezplatně. Zdarma mají hřiště k dispozici také školy a školky v době vyučování.

Tisková zpráva města ze dne 16.10.2018

UŽIVATELSKÝ ÚČET


REZERVACE SPORTOVIŠŤ

Atletické hřiště Dany Zátopkové